Porady

Zlewy granitowe – najlepsze rozwiązanie do Twojej kuchni

Zlew to niezbędne wyposażenie kuchni. Decydując, jaki model będzie dla Ciebie optymalnym rozwiązaniem, zwróć uwagę na kilka ważnych parametrów, materiał z jakiego został wykonany oraz jego design. Dobrze dobrany zlew nie tylko spełni wszystkie oczekiwania w zakresie funkcjonalności, ale też ozdobi kuchnię.

Na co zwracać uwagę przy wyborze zlewu?

Wydawać by się mogło, że wybór odpowiedniego zlewu do kuchni to łatwa i szybka decyzja. Jednak nic bardziej mylnego. Mamy dziś do wyboru tyle różnych modeli, że zakup tego odpowiedniego wcale nie jest prosty. Dlatego właśnie jeszcze przed zakupem warto nieco więcej dowiedzieć się o tym, na co zwracać szczególną uwagę przy wyborze takiego asortymentu.

Zasadnicza kwestia to oczywiście ilość komór – a tutaj wybór jest szeroki. Tak jak dawniej mieliśmy do dyspozycji najczęściej tylko te standardowe zlewy z dwoma komorami, tak dzisiaj możliwości są o wiele większe. Współczesne rozwiązania to większa funkcjonalność i dopasowanie do potrzeb użytkowników. Masz więc do wyboru zlewy z dwoma komorami, jedną komorą albo na przykład z półtorej komory – jedna duża i jedna malutka. Wpływ na decyzję co do ilości komór zawsze ma to, ile miejsca posiadamy na zamontowanie zlewu. Jeżeli możesz pozwolić sobie na każdy rozmiar to przeanalizuj jakie masz potrzeby w tym zakresie. Dla dużej rodziny z pewnością bardziej funkcjonalnym rozwiązaniem będzie zlew z dwoma komorami, z kolei singlowi, który niewiele gotuje i zmywa, wystarczy mały zlew z jedną komorą. Kolejna bardzo ważna sprawa to materiał z jakiego zlew jest wykonany. Do wyboru masz tutaj zlewy granitowe, ze stali szlachetnej lub stali emaliowanej, ceramiczne, z tworzyw sztucznych. Na szczególna uwagę zasługują tutaj zlewy granitowe.

Zalety zlewów granitowych

Zlewy granitowe to szereg zalet, dlatego tak chętnie wybierane są przez klientów. Przede wszystkim są one bardzo wytrzymałe – a to bardzo ważne, ponieważ zlew jest niezwykle często narażony na uszkodzenia mechaniczne, czy też bardzo wysokie temperatury. Zlewozmywak granitowy łatwo doczyścić z wszelkich zabrudzeń. Z powodzeniem do czyszczenia można używać nawet silniejszych detergentów, ponieważ zlew granitowy nie zniszczy się pod ich wpływem. Niewątpliwą zaletą granitowych zlewozmywaków jest też ich nowoczesny i atrakcyjny design – idealnie sprawdzają się w kuchniach stylowych i nowoczesnych.

Jaki wybrać?

Kupując zlewozmywak granitowy zdecyduj się na produkt od renomowanej marki – to gwarancja, że Twój nowy zlew będzie solidny, wygodny w codziennym użytkowaniu oraz atrakcyjny wizualnie. Świetnym rozwiązaniem będzie dla Ciebie zakup zlewu z oferty polskiej marki KERNAU. To bardzo szeroki wybór zlewów granitowych o zróżnicowanych wielkościach i kolorach. Dostępne są tutaj zlewy w różnych kształtach – niespotykane często w ofercie innych producentów zlewy narożne lub okrągłe. Doskonałą jakość i solidność asortymentu KERNAU widać już na pierwszy rzut oka. Znajdziesz tutaj zlewozmywak pasujący do każdej kuchni. Warto obejrzeć całą kolekcję zlewów granitowych KERNAU, która dostępna jest na stronie internetowej http://www.kernau.com/kategoria/zmywanie/zlewy-i-baterie-/zlewy-granitowe.html.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Anti-spam: complete the task


Inline
Inline