Zdrowie

Zdrowie – terapie Wschodu

medycyna

Natura to ogromne źródło substancji leczniczych oraz informacji na temat zdrowia człowieka. We współczesnym zabieganym świecie ciężko odnaleźć nam te informacje, z których od dawien dawna swoją mądrość oraz receptury czerpie kultura wschodu. To właśnie medycyna chińska uważana jest za jedną z najbardziej naturalnych odmian medycyny, która łączy w sobie nie tylko troskę o zdrowie fizyczne, a także zachowanie odpowiedniej równowagi między ciałem, a duchem człowieka. Czerpiąc z tej wiedzy, możemy odnaleźć wiele leków i rozwiązań na współczesne dolegliwości i problemy.

Moc medycyny chińskiej

Medycyna chińska opiera swoje receptury w głównej mierze na naturalnych składnikach, które znajdują się właśnie na terenach tego kraju. Od wieków zioła oraz wszelkiego rodzaju napary stanowią podstawę leczenia w tym kraju. Dzięki Fohow zachodni świat także może czerpać garściami z tej wiedzy.

Kordiceps, uniwersalny składnik

W medycynie chińskiej możemy znaleźć szereg naturalnych składników, które posiadają niezwykle korzystny wpływ na nasz organizm. Jednym z nich jest między innymi kordiceps pozyskiwany z grzybów nazywanych także maczużnikiem chińskim.

Grzyby te porastają gąsienice występujące w naturalny środowisku Azji na wysokości 3000 metrów nad poziomem morza. Stosowanie preparatów zawierających ten składnik jak dowiodły liczne badania, ma niezwykle korzystny wpływ na ludzki układ immunologiczny, dzięki czemu poprawiają one odporność, a także zmniejszają ryzyko zachorowań na choroby takie jak nowotwór czy też miażdżyca.

Kordiceps można znaleźć między innymi w takich preparatach jak Fohow Oral Liquid, który dedykowany jest do przyjmowania w celu profilaktyki i wspomagania leczenia chorób układu oddechowego, krwionośnego, a także immunologicznego. Preparat ten doskonale działa także, jeśli chodzi o uszczelnianie naczyń krwionośnych oraz wspomaganie pracy serca.

Moc wykorzystywana od wieków

Pierwsze wzmianki o stosowaniu w Chinach maczużnika chińskiego mówią o tym, że był on spożywany w formie naparu, przez pasterzy przebywających ze stadami w górach. Napar ten uodparnia ich na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych, a także dodawał energii.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Inline
Inline