Ciekawostki

Kocioł warzelny do masarni – gdzie kupić? Lista producentów kotłów warzelnych

wędlina

Kotły warzelne to niezbędne urządzenia w przemyśle mięsnym. Powinny być one wykonane z wysokiej jakości stali, która zagwarantuje bezpieczeństwo przetwarzanych produktów. Wielu jest polskich producentów, którzy zajmują się produkowaniem profesjonalnych kotłów warzelnych, które charakteryzują się szybkością działania i intuicyjną obsługą. Gdzie można kupić dobrej jakości kotły warzelne do masarni?

Zasada Fabryka Maszyn Sp. z o. o. (ZFM)

ZFM znana jest z produkcji wysokiej jakości urządzeń przeznaczonych dla przemysłu spożywczego. Wyróżnia się dużym doświadczeniem i stosowaniem nowoczesnych rozwiązań w maszynach. ZFM może poszczycić się nawet eksportowaniem urządzeń do takich krajów jak Rosja, USA, Australia, Malezja, Anglia, Kanada, Chile itd., co świadczy o światowym poziomie produkowanych maszyn. W ofercie ZFM znaleźć można kotły warzelne służące do gotowania mięsa, wędlin czy topienia tłuszczu. Są one ogrzewane na różne sposoby: prąd, gaz, olej, para technologiczna. Jak można dowiedzieć się z zfm-online.com/oferta/kociol-warzelny/, istnieje możliwość dopasowania gabarytów kotłów warzelnych do potrzeb konkretnego klienta.

kociol

Lozamet

Kolejnym producentem kotłów warzelnych jest Lozamet. Firma ta zajmuje się produkcją wysokiej jakości maszyn do przemysłu spożywczego od roku 1951. Ma doświadczenie w projektowaniu nowoczesnych urządzeń przy zastosowaniu ciekawych rozwiązań konstrukcyjnych , a przy tym wykorzystywane są sprawdzone, dobre gatunkowo materiały. Lozamet produkuje trzy typy kotłów warzelnych w linii modern, popular i kotły przychylne. Wszystkie urządzenia posiadają zgodności z aktualnymi dyrektywami bezpieczeństwa.

Jugema

Jugema to producent urządzeń dla przemysłu mięsnego. Wśród nich znajdują się kotły warzelne, komory, autoklawy i wyposażenie dla punktów spożywczych i gastronomicznych. Firma Jugema dysponuje wieloma rodzajami kotłów warzelnych. Wymienić można kotły warzelne standardowe, z hydraulicznym wyładunkiem, dla przemysłu mięsnego, gastronomiczne i z mieszadłem. W ofercie Jugema znaleźć można również patelnie uchylne elektryczne i szereg innych niezbędnych w tym przemyśle urządzeń.

Kromet

Kromet również oferuje urządzenia gastronomiczne najwyższej jakości, w tym kotły warzelne. Są one wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej, mają wszelkie niezbędne atesty i certyfikaty. W ofercie Kromet znaleźć można kotły warzelne elektryczne i gazowe. Oprócz tego, producent dysponuje również innymi urządzeniami, takimi jak kuchnie gazowe i elektryczne, patelnie, frytkownice, bemary, płyty bezpośredniego smażenia i inne akcesoria niezbędne w przemyśle gastronomicznym.

Olmar

Olmar to producent kotłów warzelnych z atestowanej stali nierdzewnej. Posiada on wieloletnie doświadczenie w projektowaniu i wykonywaniu urządzeń dla przemysłu mięsnego. Olmar w ofercie ma kotły warzelne zasilane gazowo, parowo, elektrycznie i olejowo. W zależności od wybranego modelu, mogą mieć one pojemność od 200 do 2000 litrów. Istnieje także możliwość indywidualnego dopasowania do potrzeb klientów. Oprócz kotłów, Olmar produkuje także wanny, umywalki, zbiorniki, wózki przeznaczone do przemysłu gastronomicznego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Inline
Inline