Ciekawostki

Imprezy okolicznościowe

restaurcja

Urządzenie i zaplanowanie przyjęcia, tak aby zapadło w pamięć naszym gościom stanowi nie lada wyzwanie. Powinniśmy odpowiednio wcześniej zabukować salę, zadbać o menu, dekoracje, oprawę muzyczną i inne atrakcje, które wyróżnią naszą imprezę. W zależności od okazji i liczby zaproszonych osób musimy dopracować każdy szczegół, tak żeby uniknąć przykrych niespodzianek w trakcie obchodzonej okazji.

Jakie potrawy wybrać?

To na ile potraw zdecydujemy się w menu, powinno być zależne od przewidywanego czasu trwania przyjęcia, naszego budżetu oraz rodzaju imprezy, którą zaplanowaliśmy. Podstawowe, skromne menu powinno składać się z zimnej przystawki, zupy, zasadniczego dania mięsnego i deseru.  Do dyspozycji gości powinny być udostępnione automaty z kawą i herbatą oraz zimne napoje. W przypadku bardziej rozbudowanej formy jadłospisu, związanego z większą okazją, powinniśmy zdecydować się na większą ilość dań i odpowiednio dobrany do nich alkohol. Podczas ustalania menu nie możemy także zapomnieć o indywidualnych preferencjach naszych współbiesiadników. Musimy wziąć pod uwagę opcje wegetariańskie, wegańskie oraz alergie pokarmowe zaproszonych gości.

Muzyka 

W wyjątkowym dniu lepiej zadbać o stworzenie odpowiedniego nastroju. Najpopularniejszym i najprostszym rozwiązaniem będzie wynajem usług dj-a lub zespołu muzycznego. Oryginalnym pomysłem może być również kwartet smyczkowy, który stworzy niepowtarzalną atmosferę. To propozycja do rozważenia podczas imprezy lub od razu na początku przyjęcia. Później nieodzownym elementem będzie ustalona lista utworów, które porwą gości do tańca.

Dekoracja

Większość lokali wynajmującą przestrzeń na przyjęcia okolicznościowe, ma w swojej ofercie standardową dekorację sali, zgodnie z obchodzonym świętem . Nie mniej jednak, zawsze możemy przejąć kontrolę nad tym co dzieje się w sali. Wykorzystanie gotowych na miejscu dekoracji będzie na pewno bardzo ekonomiczne. Nie musisz jednak godzić się na wszystko co oferuje lokal. Dlatego też już na etapie wynajmowania sali warto zapoznać się z pomysłami właścicieli na aranżację przestrzeni, poprosić o zdjęcia z poprzednich imprez i ewentualnie postawić na swoje pomysły.

Kameralne przyjęcie w Lublinie – gdzie je urządzić?

Poszukujecie wyjątkowego miejsca, w którym będziecie mogli urządzić waszą uroczystość? Lokal znajdujący się w budynku pięciogwiazdkowego Hotelu Alter – Restauracja Ego w Lublinie to propozycja dla osób, które cenią sobie najwyższą jakość.

Restauracja Ego swoim Gościom oferuje:

  • Klimatyzowaną, nowoczesną salę konferencyjno – bankietową.
  • Całonocne przyjęcia do 60 osób z DJ-em lub z zespołem.
  • Spersonalizowaną ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb.
  • 15% rabatu na pełną listę zabiegów w OZI SPA & Wellness.
  • Pomoc w przygotowaniach przyjęcia oraz nadzór nad przebiegiem uroczystości.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Anti-spam: complete the task


Inline
Inline