Ciekawostki

Grill gazowy Weber – najważniejsze informacje

Weber to najbardziej znana na świecie marka grilli. To właśnie jej twórca odpowiada za typowy, okrągły kształt grilla z zamykaną pokrywą. Od momentu wprowadzenia pierwszego grilla Weber na rynek, wiele się jednak zmieniło – obecnie prym wiodą grille gazowe, których marka Weber również jest producentem. Co powinieneś wiedzieć o gazowych grillach Weber przed zakupem konkretnego modelu?

Weber posiada kilkanaście modeli grilli gazowych

Od małych grilli piknikowych, przez modele przeznaczone dla indywidualnych użytkowników w ich ogrodach (modele z dwoma bądź trzema palnikami), po profesjonalne modele premium, które z powodzeniem mogą stanowić wyposażenie polowej kuchni czy obsługiwać catering podczas eventu nawet dla dużej grupy osób.

Weber to marka, która wprowadziła wiele innowacji do grillowania

Opatentowane technologie, które wykorzystują grille Weber, to jeszcze lepsza jakość grillowanych potraw, wygodniejsze grillowanie i większe bezpieczeństw. To Weber jest odpowiedzialny za wprowadzenie technologii Weber Flavborizer Bars, która chroni palniki przed skapującym tłuszczem, Weber iGrill 3 high -tech termometr w technologii Bluetooth, który jest sprzężony z aplikacją mobilną byś już nigdy nie przypalił mięsa, czy Grill Out® Handle Light – czyli lampkę, która pozwala oświetlać stanowisko pracy po zmroku. Oczywiście najważniejszą innowacją jest pokrywa, która umożliwiła grillowanie pod przykryciem (grillowanie metodą pośrednią).

Grille gazowe Weber to również modele mobilne

Już nie jesteś skazany na wożenie ze sobą na piknik  grilla i paczki brykietów czy węgla które nie tylko zajmują miejsce w aucie, ale przede wszystkim brudzą. Wystarczy mały, poręczny grill gazowy i kartridż gazu w półkilogramowej butli – taki, jak do kuchenki campingowej. Modele takie jak grill gazowy Weber Q100, Q120 czy Go-Anywhere, to rozwiązanie szybkie, czyste i wygodne na każdy camping czy piknik w terenie.

Grille Weber to 10 letnia gwarancja

Porywa i aluminiowe elementy grilla objęte są 10 letnią gwarancją. To pewność, że twój grill będzie ci służył przez długie lata.

Standardowe butle gazowe do grilli

Mimo iż grille Weber produkowane są poza Polską, wszystkie zasilane są standardową mieszanką propan – butan, którą można kupić na stacji benzynowej czy miejscach sprzedaży gazu. Butle posiadają złącza i reduktory do wygodnego stosowania. Na stacjach BP można również doładowywać butle nowej generacji, które mieszczą się w szafkach grilli Weber. Grille gazowe Weber to doskonały wybór na długie lata!

Więcej informacji znajduje się pod adresem: 4prestige.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Inline
Inline