Ciekawostki

Five o’clock z herbatą LOYD

herbata

Wszyscy znamy angielską tradycję picia herbaty punktualnie o piątej po południu – stąd nazwa five o’clock tea. Wszyscy wiemy też, że zaczyna być to rytuał starszego pokolenia.Wszyscy wiemy również, że młode pokolenie powoli odrzuca czarną herbatę, którą głównie spożywano podczas five o’clock, i zaczyna interesować zdrowszymi odmianami.

W dzisiejszych czasach nie potrzebujemy na szczęście wymówki i specjalnej okazji do spotkań i delektowania się tym cudownym napojem. Problemem również nie jest zachęcenie nowicjuszy, którzy dotąd nie lubili herbaty, aby spróbowali się do niej przekonać. Dlaczego? Dlatego, że na rynku nie dość, że wybór herbat jest ogromny, to w zasięgu ręki mamy firmy, które profesjonalnie zajmują się produkcją specjalnie wyselekcjonowanych rodzajów herbat i ich mieszanek z różnymi dodatkami – zioła, owoce, miód.

Herbaty Loyd

Herbata Loyd jest polską marką, która inspiracje, biznesowe doświadczenie i pasję opiera na współpracy z legendarnym londyńskim domem herbaty Thompson Loyd&Edward, obecnym na rynku od 1760 roku. Marka Loyd dostarcza nam wielu powodów, by stać się, jeśli jeszcze nim nie jesteśmy, wielbicielem herbat. Swoimi pomysłami na połączenia klasycznych smaków z egzotyką zapewniają nam ciągły dostęp do innowacyjnych doświadczeń. Poza klasykami, jakimi są herbata czarna, herbata zielona oraz herbatki owocowe mamy możliwość spróbowania i poznania nowych gatunków i linii herbat. Na szczególną uwagę zasługują herbaty ziołowe marki Loyd. Jest, to linia herbat, która nawet największym sceptykom pokaże, że zioła są dobre nie tylko w lekach! Smaki takie jak:

– Pokrzywa z trawą cytrynową o smaku cytryny,

– Lipa o smaku cytryny z miodem,

– Mięta z dziką różą i żurawiną,

– Melisa z chmielem i kardamonem,

– Rumianek o smaku karmelowym,

– Tea&Wine inspirowane smakiem wytrawnego białego, różowego i czerwonego wina,nie pozostawiają cienia wątpliwości, że każdy znajdzie coś dla siebie w linii herbat Loyd!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Inline
Inline