Ciekawostki

Fissler – historia marki, która podbija rynek

patelnia

Istotą dobrej kuchni są uczciwe produkty, serce do gotowania i odpowiednie narzędzia. Brak choćby jednego z tych składników skazuje nas na porażkę. Zapał do gotowania powinniśmy znaleźć w sobie, ale dobrych produktów należałoby szukać u uczciwych dostawców,. Po najlepsze narzędzia i akcesoria powinniśmy zwrócić się do marki Fissler, jednego z wiodących producentów z branży przyrządów kuchennych.

Miłe pięknego początki

Firma Fissler, która dziś jest jedną z największych przedsiębiorstw zaopatrujących światowe kuchnie w naczynia i akcesoria kuchenne powstała z inicjatywy Carla Philippa Fisslera w roku 1845. Sto siedemdziesiąt dwa lata temu powstała mała firma, która z czasem i ludźmi rozrosła się do gigantycznych rozmiarów. Młody Fissler z pewnością nie spodziewał się, że miną wieki, a jego produkty będą zdobiły kuchnie całego globu. Przedsiębiorstwo już od pierwszych chwil funkcjonowania skupiało się przede wszystkim na jakości wytwarzanych produktów, co pozostało znakiem rozpoznawczym Fisslera do dziś.

Tradycja i jakość Fissler GmbH

Podstawową wartością propagowaną przez przedsiębiorstwo Fissler jest jakość. Wieloletnie doświadczenie pozwala na tworzenie takich produktów, które w sposób komplementarny odpowiadają wymaganiom rynkowym. Sukces firmy bierze się z uczciwej pracy i szacunku do klienta. Każde pokolenie właścicieli marki Fissler stawiało na produkty, których używano w domu. Jednocześnie w dobie rozwoju formy, Fissler nie przestało inwestować w technologiczny rozwój. Ciągłe wprowadzanie nowych rozwiązań sprawiło, że spadkobiercy Carla Philippa rośli w siłę i mogli udoskonalać swoje naczynia i akcesoria kuchenne.

Wyjątkowy asortyment od Fisslera

Dziś firma jest czołowym producentem naczyń i akcesoriów na całym świecie. Wszelkie produkty wyróżnia wysoka precyzja wykonania, funkcjonalność oraz niebanalne wzornictwo. Niemiecka jakość, która powstała po to, aby cieszyć i uczyć kolejne pokolenia kucharzy – amatorów i profesjonalistów. Innowacyjne rozwiązania przez wieki pchały firmę do przodu i dziś jej produkty to symbol klasy i stylu w kuchni. Warto zapoznać się z ofertą i skorzystać z niespotykanej jakości wykonania. Każdy produkt jest zaprojektowany z pasją i poddawany rozmaitym testom zanim trafi na półki sklepowe. To wszystko sprawia, że kucharze całego globu bez wahania sięgają po produkty marki Fissler.

Jakość i innowacyjność to znaki rozpoznawcze firmy Fissler GmbH, która na rynku działa już przeszło 170 lat. Niemiecka precyzja i niebanalny wygląd to cechy, za które naczynia i akcesoria Fisslera doceniane są na całym świecie. Warto więc sprawdzić ofertę przedsiębiorstwa i wybrać dla siebie odpowiednie przyrządy, aby nasze potrawy wyglądały i smakowały niepowtarzalnie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Inline
Inline