Porady

Catering kluczem do sukcesu

Każdy z nas pewnie wiele razy bywał na różnego rodzaju imprezach firmowych, szkoleniach i konferencjach.

O ile oczywiście niezwykle ważne są kwestie merytoryczne, to nie ma się co oszukiwać, że uczestnicy tego typu wydarzeń bardzo duża wagę przywiązują także do serwowanego jedzenia. To, jaki catering jest w czasie konferencji jest oceniane przez wszystkich jej uczestników i wpływa znacząco na to, jakie wspomnienia z danego miejsca wyniesiemy.

Dlatego jeżeli organizujesz konferencje lub szkolenia, to zadbaj o współpracę z odpowiednią firmą cateringową. Najlepiej znaleźć taką, która jest zaufana, elastyczna i zawsze dostarcza usługi najwyższej jakości. Do dzisiaj pamiętam historię opowiedzianą przez koleżankę, której podczas szkolenia w jednym z najbardziej luksusowych hoteli w Warszawie zaserwowano…zamrożone w środku pierogi. Aby uniknąć tego rodzaju stresujących sytuacji dobrze więc współpracować z firmą, która zapewni catering na najwyższym poziomie. Oczywiście bardzo ważna jest też w tym przypadku cena, która powinna być stosunkowo atrakcyjna.

Ważne dla klientów są także możliwości firmy pod kątem przygotowania posiłków dla osób ze specjalnymi potrzebami żywieniowymi. Coraz większa liczba osób jest bowiem na różnego rodzaju dietach. Dlatego firma cateringowa powinna być przygotowana na wszelkiego rodzaju diety, które na przykład uwzględniają brak nabiału, brak glutenu, brak cukru, czy dietę opartą całkowicie na naturalnych składnikach. No właśnie, składniki, to kolejny klucz do sukcesu.

Cenione na rynku są te firmy, które współpracują z lokalnymi dostawcami i nie zaopatrują się w produkty najniższej jakości w najtańszych supermarketach. Te, które naprawdę dbają o jakość swoich usług, bez problemu znajdą producenta sera, czy naturalnych wędlin, którego produkty są cenowo porównywalne do produktów z dyskontów. Jeżeli zamawiamy catering na imprezę, gdzie będą goście wymagający, to należy zadbać także o odpowiednią obsługę kelnerską. Nie ma nic gorszego, niż ekipa kelnerska, której wyraźnie nie chce się pracować i jest niemiła dla klienta. Dlatego warto wybrać firmy, które oferują sprawdzony i doświadczony personel. Ważna jest także elastyczność, ponieważ często zdarza się, że jakieś wydarzenie pojawia się w ostatnim momencie i trzeba w ciągu kilku dni przygotować catering.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Inline
Inline