Ciekawostki

3 powody, dla których warto zakupić naklejkę na lodówkę

W ostatnim czasie dużą popularnością wśród klientów indywidualnych cieszą się naklejki, którymi można pokryć sprzęty domowego użytku, np. lodówkę. Zastanawiasz się, czy warto inwestować pieniądze w taki dodatek?

Poznaj 3 sytuacje, w których zakup naklejek na lodówkę Ci się opłaci.

  • 1) Porysowany lub stary sprzęt? Można temu zaradzić!

Mimo ostrożności i zastosowania np. folii bąbelkowej, może zdarzyć się, że w czasie przeprowadzki dojdzie do uszkodzenia lodówki – powstaną nieestetyczne rysy. Jeżeli będą one na froncie urządzenia, to zastosowanie specjalnych naklejek skutecznie je zamaskuje.Sięgając po takie rozwiązanie, możesz sporo zaoszczędzić – zakup naklejek na lodówkę jest tańszy niż np. zakup i montaż nowych drzwi od lodówki.

Biały sprzęt AGD z czasem żółknieje. Gdy jest on sprawny, zakup nowego można uznać za zbędny wydatek. Wówczas także sprawdzą się naklejki. A ponieważ są one dostępne w szerokiej palecie kolorystycznej – możesz wybierać wśród kolorów i wzorów.

  • 2) Metamorfoza kuchni niskim kosztem

Remont kuchni i wymiana mebli to spory wydatek. Jeżeli masz ochotę na zauważalną zmianę, a Twoje fundusze przeznaczone na metamorfozę kuchni są ograniczone, sięgnij po naklejki na lodówkę. To prosty sposób, aby szybko, bez większego wysiłku i nadwyrężania domowego budżetu zmienić wystrój kuchni. Styl, w jakim kuchnia została urządzona, nie ma znaczenia – z całą pewność znajdziesz naklejkę, która będzie pasować do mebli i sprzętów.

Lodówka jest najczęściej dużym, zajmującym sporą powierzchnię sprzętem. Naklejenie na nią wybranej naklejki będzie od razu zauważalne. W zależności od wybranego motywu, możesz sprawić, że kuchnia będzie optycznie większa. W sklepach internetowych nie brakuje również naklejek, które wprowadzą do kuchni trochę egzotyki.

  • 3) Zabezpieczenie sprzętu przed zniszczeniem

Właściciele mieszkań, którzy mają małe dzieci, doskonale wiedzą, że wystarczy tylko chwila nieuwagi, aby na ścianach, meblach lub właśnie sprzęcie AGD pojawiły się kolorowe rysunki. Niestety, nie zawsze ich usunięcie jest możliwe – zdarza się, że konieczne jest przeprowadzenie remontu lub zakup nowych sprzętów.

lodówka

Źródło: https://stikero.pl/pol_m_Naklejki_Naklejki-na-lodowke-176.html

Kolorowe naklejki są zatem rozwiązaniem również wówczas, gdy celem jest zabezpieczenie lodówki przed dziećmi. Te najlepsze z powodzeniem można czyścić wilgotną szmatką – wystarczy tylko przetrzeć powierzchnię, aby usunąć wszelkie zabrudzenia.

Nie ma znaczenia, czy masz ochotę na zmianę wystroju kuchni, czy też chcesz zamaskować nieestetyczne rysy – w każdym przypadku sprawdzą się specjalne naklejki. Ponieważ dziś są one bardzo popularne, przy wyborze zwróć uwagę na jakość folii. To właśnie od jakości folii zależy wytrzymałość i odporność na uszkodzenia mechaniczne naklejki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Inline
Inline